Biz Kimiz?

Hakkımızda

Yerin Altındaki GÜÇ

CANTEM zemin ve temel mühendisliği alanında uzmanlaşmış; teknik kadrosu, teknolojik makine parkı, zamanında, kusursuz bir biçimde tamamladığı yurt içi / yurt dışı projeleri ile kalitesini ve gücünü ortaya koyarak, sektörün tercih edilen firması olmuştur.

Misyonumuz

Sektöre başlangıcımız “STFA İnşaat Zemin Grubu” olarak 15 yıllık bir tecrübemiz vardır. STFA İnşaat Zemin Grubu’ndan edindiğimiz tecrübe ve bilgilerle 2006 yıknda Cantem Temel ve Zemin Sis. İnş. Mad. Müh. Müş.San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak yurt içi ve yurt dışında hizmet vermek için kurulduk. Şirketimiz 2006 yıkndan günümüze Türkiye’nin çeşitli yerlerinde “Jet Grout, Fore Kazık, Mini Kazık, Ankraj, Zemin Çivisi, Geoteknik Çözümler” hizmetlerini günümüz teknolojisi makinelerle ve profesyonel ekiplerimizle çözüm ortaklarımızın odak noktaları ve hizmet alanında uygulanabilir en iyi metodlarla hizmet vererek müşteri beklentisini profesyonel olarak sonuçlandırmaktayız.

Vizyonumuz

Sektörde “İnşaat, Mühendislik, Proje” alanlarında doğru iş çözümleri ile bilgi üretebilen, bilgi paylaşan, rekabet içerisinde olarak istikrarla büyüyerek en kapsamlı projelere imzalar atmaktayız. Türkiye’de gerek kamu gerekse özel sektöre ait yatırımların birçoğunda rol almaktayız. 2010 yılının ortasından itibaren makine parkuruna daha büyük yatırımlar yaparak zamanla yarışmaya başladığımız teknoloji döneminde daha hızlı, doğru ve pratik çözümler üreterek hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kalite Politikamız

Avm, köprü, otoyol, tünel ve konut uygulamalarında, en son teknoloji ile çahşmak ilke edinilmiştir. Kullanılan malzemelerin birinci sınıf olma garantisi ile yer altı araştırmaları ile yapılan sismik incelemeler detaylı bir şekilde incelenir. Hiç bir hatayı kabul etmeyen uzman ekibimiz, kullanılacak olan malzemeleri belirleyerek, en başardı yapıyı oluşturur. Tüm detaylar incelendikten sonra uzman ekibimiz tarafından yapdan proje nitelikli olarak teslim eddir. Özellikle büyük projelerde alt yapının sağlam olması oldukça önemlidir. Metro ve tünel inşaatla¬rında ciddi bir sismik inceleme gerektiğinden danışma, geliştirici ve planlayıcdardan oluşan ekip üyelerimiz, her bir aşamada incelemelerini sürdürürler. Bunun sebebi her türlü olasdığa karşı tedbirli davranmak ve hiç bir yan etkiye fırsat vermemektir. Kalitemiz bizim en büyük referansımızdır.
En kısa sürede teslim etmek istediğimiz projeleri, defalarca testten geçirerek son halini almasını sağlamaktayız. Bu da işimizi ne kadar severek yaptığımızın en büyük kanıtıdır. Müşteri memnuniyeti odaklı bakış açımızla her türlü detayı göz önünde bulundururken içinizin rahat bir şekilde projenizi teslim almanızı sağlarız.

İlkelerimiz;

Alt yapı çalışmalarını uzman kişdere yaptırmak, Sağlam ve iyi etüt eddmiş zeminlerde ççahşmak, Müşteri odaklı hizmet anlayışını öncelikli tutmak